fbpx

Purpose blog

Close
24. júla 2020

Ahojte priatelia, obchodní partneri, dodávatelia, milé hostesky a všetci, ktorí nám pomáhate pri budovaní našej agentúry. Náš prvý blog bude trošku odduševnený. Prečo? Pretože sa toho udialo za posledné mesiace príliš veľa.

      
Život mení osud mieni alebo naopak? Nie, žiadne negatíva od nás nečakajte. Našu prácu a všetko okolo nej vnímame dvoma spôsobmi. Ten prvý je čiste pracovný a ten druhý zase čiste osobný, pretože od toho sa odvíja práve ten pracovný. Aj nás postihla korona do určitej miery pracovne, finančne, osobne. Bohužial aj také veci sa dejú nielen nám, ale i po celom svete, napriek tomu korona bola pre nás výzva. Pozrieť sa na podnikanie trochu inak, pozrieť sa na naše osobné životy trochu inak a prehodnotiť, čo a kto vlastne vytvára našu pracovnú a osobnú realitu, skúsenosti, zdravie a hojnosť. 


Počas korona krízy sme si uvedomili, ako je dôležité pracovať na svojich emóciach a myšlienkach. Presne na túto tému sme zorganizovali vypredanú diskusiu. Práca na sebe, je tá najdôležitejšia práca. Vnímajú to majitelia firiem, manažéri, zamestnanci, jednotlivci i športovci. Naše workshopy sú zamerané na osobnostný rozvoj. Máme vzdelanie  a certifikáciu v rámci koučingu, vedomosti a základy tradičnej čínskej medicíny a skúsenosti s prácou s ľuďmi. 


Medzi ďalšie novinky našej agentúry je organizácia svadieb v spolupráci s nádherným Kaštieľ Alfonz. Je to pre nás nová výzva, čiže zostávame v móde pôvodných eventov s cieľom uspokojiť všetky potreby zákazníka na 1000%. 


Ako agentúra máme v porfóliu vyše 400 “pracovných miest”, preto sme sa rozhodli ponúkať šikovných ľudí, ktorí majú záujem predovšetkým o administratívnu prácu práve tým firmám, kde sa kvalita, pracovné zručnosti, zodpovednosť snúbia v jeden celok. Keďže sme počas minulého roka dostávali dopyt práve na tieto služby, zapracovali sme ich do portfólia našich služieb. 


Byť online je viac aktúalne ako kedykoľvek predtým a aj napriek tomu sa veľa firiem “ zobudilo“ práve počas korony. V marketingu sme pracovali dávno pred založením agentúry. Pomohli sme rozbehnúť sociálne siete veľkým slovenským spoločnostiam a naštartovať online biznis. Sami vieme, koľko úsilia a snahy stojí vytvoriť napr. super fungujúci web. V tíme máme externých šikovných mladých ľudí s obrovskými skúsenostiami. Niekoľko projektov už máme za sebou a veľmi nás to začalo baviť tak prečo nie?!

Na záver.


Počas korony sme pracovali na nových projektoch, niektoré vyšli, niektoré majú ešte svoj čas. O tom je podnikanie a podnikanie je aj o ľuďoch. Korona kríza nám ukázala, kto nás aj naďalej podporuje a kto nie…Za rok 2019 sme dali prácu desiatkam brigádnikom, desiatkam dodávateľov a zorganizovali desiatky eventov, mini eventov, rodinných akcií a stovky hostesingov. Sme vďační za každú jednu prácu, za každého klienta, vždy sme sa snažili najlepšie ako sme vedeli. 

Ďakujeme Vám všetkých a prajeme Vám len to najlepšie. 

Milan Břicháč a Karin Fodorová

Zakladatelia agentúry Purpose Events s.r.o. 

Milan Břicháč
Milan

Spolumajiteľ agentúry Purpose Events s.r.o.

Súvisiace články